Hakkımızda

Şirketimiz 1994 yılında Samsun'da kurulmuştur. Bu tarihten itibaren süregelen AR-GE çalışmaları ve hekimlerimizin desteğiyle üretim faaliyetlerimiz tüm cerrahi branşları kapsamıştır.
 
 
Üretim politikamız ilk önce kaliteyi hedeflemektedir. Kalitemizden taviz vermeden müşterilerimize sunduğumuz hizmetler her geçen gün daha geniş bölgelere hizmet sunmamızda ilk etken olmuştur.
 
Firmamıza sunulan tavsiye ve olumlu veya olumsuz eleştiriler bizim için yıkıcı değil her zaman yapıcı olmuştur.
 
Üretimimiz kataloğumuzla sınırlı değildir. Tıp camiası için tasarlanan malzemelerin üretim ve geliştirilmesinde, bilgi ve tecrübemizi sizlerle paylaşmak bizlere onur verir. 
 
Hekim ve hastanelerimizin mevcut olan Cerrahi Alet ve setlerinin bakım ve onarım ihtiyaçlarının giderilmesinde ve talep edilen her türlü teknik desteğin sağlanmasında bakım ve onarım servisimizle de tıp camiamıza hizmet vermektedir.
 
GARANTİ
 
KARAOĞLU Tescilli markasını ve logosunu taşıyan ürünler malzeme ve işçilik açısından iki (2) yıl garantilidir. Bu süre içinde normal kullanım koşullarında arızalanan aletler ücretsiz olarak onarılacak yada yenisi ile değiştirilecektir.

Top