+90 362 238 61 04
Hemen Ara
+90 555 013 61 05
Whatsapp

HAKKIMIZDA

KARAOĞLU, sağlık sektöründe hizmet veren bir aile şirketidir. 1955 yılında babamız Ali Karaoğlu'nun demir dövme ve sıcak demir atölyesi ile temelleri atılan KARAOĞLU, 1994 yılında Türkiye'nin cerrahi alet sektöründe duyduğu ihtiyaca cevap vermek için kurulmuştur. Geçmişten gelen bilgi ve deneyimi, sektörün ihtiyaç duyduğu AR-GE çalışmaları ve teknolojideki gelişmeler ile birleştirip insan sağlığı için üretmeye devam ediyoruz.

MİSYON

Misyonumuz; tecrübe ve bilgiyi, teknolojik gelişmeler ile harmanlayarak sağlık sektöründe büyümek ve sürekli değişen ve gelişen dünyada sektörün lider ve kalıcı firmalarından olmaya devam etmektir. Aynı zamanda bir okul gibi yeni nesilleri eğiterek, hem mesleki gelişimlerine katkı sağlıyor hem de ülkemize karşı sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

ÜRETİM

Cerrahi alet ürünlerimiz uluslararası standartlarda üretilmiş olup, tüm branşların ihtiyacını karşılayabilecek çeşitliliğe sahiptir. Fabrikamızda genel cerrahi, jinekoloji, üroloji, beyin cerrahi, kalp damar cerrahi, KBB cerrahi, plastik cerrahi ve steril konteyner üretimi yapılmaktadır. Tüm ürünlerimiz modern üretim tekniklerine uygun olarak yüksek kalite Alman paslanmaz çelikten yapılmaktadır.

GARANTİ

KARAOĞLU tescilli markasını ve logosunu taşıyan ürünler malzeme ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Bu periyod içinde, normal kullanım koşullarında arızalanan aletler ücretsiz olarak onarılacak ya da yenisi ile değiştirilecektir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünler için bakım ve onarım yapılmaktadır.